Реал Мадрид је шампион Европе, један од најбољих тимова на свету, али очигледно много прија варшавској Легији.

Фудбал 05.11.2016 | 08:00
Тим Мирослава Радовића је у двомечу са десетоструким прваком Европе дао прве голове у ЛШ ове сезоне, и то четири.

Легија је до првог меча са Реалом имала само један гол у елитном такмичењу, онда је Радовић реализовао пенал у поразу на Сантјаго Бернабеуу од 5:1, да би на свом терену, без подршке навијача, са три поготка показали да је то био незаслужено убедљиво.

Два од та четири гола дао је управо Радовић, а свега пет минута је Пољаке делило од сензационалне победе, Реала је од бруке у Варшави спасао Матео Ковачић изједначењем на 3:3 у 85. минуту.

Легија има само један бод у Групи Ф, два мање од Спортинга с којим ће се очигледно борити за пласман у Лигу Европе. Реал је други са осам, а лидер је Борусија са десет.

Радовићева екипа у петом колу ЛШ гостује управо у Дортмунду 22. новембра.