ЕП - квалификације: ''Змајеви'' без ''ватре'' у Шпанији!

Шпанија убједљива против Босне и Херцеговине у првом колу квалификација за Европско првенство.

Остали спортови 03.11.2016 | 09:45
Шпанија је у Ваљадолиду убједљиво побиједила репрезентацију Босне и Херцеговине 30:21 у мечу првог кола квалификација за Европско првенство.

Тим Билала Шумана парирао је фаворизованом домаћину у првих 15. минута игре, када су имали егал резултат 4:4. У наредних 15 минута до полувремена Шпоанија је заиграла пуно боље те је на одмор отишла са великих шест голова разлике 12:6.

У другом полувремену иста прича БиХ, није успјела да запријети домаћину и пораз је био неизбјежан.

Марко Панић са шест голова најефикаснији у саставу БиХ. На другој страни Валеро Ривера гол више.

БиХ за четири дана дочекује Аустрију, а прве двије екипе из групе иду на Европско првенство у Хрватску. У групи је још и репрезентација Финске.

Извор: мондо.ба