Куп БиХ: Травник први до четвртфинала!

Фудбалери Травника први су изборили пласман у четвртфинале Купа Босне и Херцеговине.

Фудбал 25.10.2016 | 20:00
Послије 1:1 у првом дуелу осмине финале у Орашју, "везири" су у реваншу у уторак забиљежили побједу од 3:1 и прошли међу осам најбољих екипа најмасовнијег такмичења у БиХ.

Сабахудин Јусуфбашић је у 19. минуту довео Травник до предности, али су гости успјели да до одласка на одмор, тачније у 30. минуту, изједначе голом Самира Исановића.

У наставку је домаћин ипак успио да преко Хрустана Кадрића у 59. минуту и Санела Ковача шест минута касније стигне до тријумфа и пласмана у четвртфинале.

Травник: Ђурић, Хасанхоџић, Ковач, Чурић, Јусуфбашић, Алиспахић, Ђогић, Пекија, Кадрић, Голоман, Чивић.

Орашје: Курбашић, Лугавић, Пејић, Исановић, Гајчевић, Зукић, Ђукић, Алетић, Живковић, Маскаљевић, Марковић.