ЛШ: Мажић оправдао очекивања на Ноу Кампу!

Најбољи српски судија Милорад Мажић добро је обавио свој посао на мечу Лиге шампиона између Барселоне и Манчестер Ситија.

Фудбал 20.10.2016 | 14:00
Мажић је оправдао указано поверење да суди један од дербија трећег кола елитног такмичења, у ком је имао много посла.

Барселона је славила са 4:0 на Ноу Кампу, а Мажић је у 53. минуту морао да искључи голмана Клаудија Брава који је играо руком ван казненог простора.

И домаћи тим је остао са десеторицом играча на терену, због два жута картона која је у два минута заадио Матје, а екипи Луиса Енрикеа оправдано је досуђен и једанаестерац, после старта Александра Коларова, у 87. минуту, који није реализовао Нејмар.

Ипак, у финишу првог полувремена Манчестер Сити је оштећен за пенал, због очигледног играња руком Дињеа у казненом просотру, када је зауставио центаршут Стерлинга, али лоша процена више иде 'на душу' линијском помоћнику пошто је Милорад био заклоњен неколицином играча.