Цвајта: Дошло вријеме да Кајзерслаутерн буде на дну, а Вирцбургер и Хајденхајм у врху!

Невероватан поглед на табелу Цвајте!

Фудбал 02.10.2016 | 16:30
Дошло време да Кајзерслаутерн и Санкт Паули буду на дну Цвајте, а да Вирцбургер и Хајденхајм воде битку за Бундеслигу!

Тужан поглед на табелу друге лиге Немачке, али то је слика реалности у другоразредном друштву. Кајзерслаутерн поново није победио, али је бар узео бод против такође растуреног састава Билефелда (0:0) и тако задржао ту искру наде да би ствари могле да се промене набоље.

Док Ђаволи грцају на дну, Вирцбургер делује као казнена експедиција, упркос спотицању против Унион Берлина и Дрездена. Данас је укроћена још једна велика мачка Цвајте, Минхен 1860, у утакмици која је завршена резултатом 2:0.

Већ у 27. минуту Соријано је с беле тачке матирао противничког голмана, да би сигурна три бода оверио Феликс Милер осам минута пре одласка под туш.

Хајденхајм и Брауншвајг такође су узели по бод, али су у овом мечу виђена два поготка – 1:1.

Домаћин је повео у 28. минуту преко Клејндјенста, да би Кумбел 15 минута пре краја утакмице анулирао заостатак и обезбедио свом тиму вредан бод за останак на врху табеле.