ИТА: Лацио се прошетао кроз Удине, Кјево кроз Пескару!

Фудбалери Лација победили су Удинезе у гостима резултатом 3:0, у утакмици 7. кола италијанске Серије А.

Фудбал 01.10.2016 | 23:45
Гости из Рима неочекивано лако су славили на неугодном гостовању и тако потврдили добар старт сезоне.

Лацијали су сада трећи на табели са 13 бодова, док је екипа Удинезеа остала на 14. позицији са шест бодова мање.

Чиро Имобиле је постигао први гол на асистенцију Милинковић-Савића у 28. минуту. Кеита је дуплирао предност у 54. минуту, а Имобиле је у 61. својим другим голом оверио тријумф.

Милинковић-Савић одиграо је цео меч за госте, а Филип Ђорђевић је упао у 70. минуту.

Фудбалери Кјева победили су у гостима Пескару са 2:0 у првој утакмици седмог кола Серије А, што им је била четврти тријумф у сезони.

Оба гола постигнута су у другом полувремену, пошто се у првих 45 минута није много тога дешавало. Рикардо Медјорини избио је у 76. минуту сам пред голмана Албана Песарија Албана Бизара и лако га савладао.

На 2:0 повисио је у 85. Роберто Инглесе, који је главом савладао Бизара. Уго Кампањаро затресао је мрежу за Пескару, али гол није признат због офсајда.

Кјево сада има 13 бодова и налази се на трећем месту, али има утакмицу више. Први је Јувентус са 15, а други Наполи са 14. Пескара је 17 и има шест бодова.