РУС: Даде га Александар Миљковић у тријумфу Амкара! Шок за Локомотиву!

Пејчиновић промашио пенал, Ћорлукин аутогол! Клуб из Перма сада на трећој позицији са 14 освојених бодова!

Фудбал 18.09.2016 | 10:30
Амкар је сјајно започео нову сезону, а исто важи и за бившег десног бека Александра Миљковића. Српски интернационалац је одиграо свих 90 минута у тријумфу клуба из Перма на гостовању Тереку и чак постигао гол - 3:1.

Миљковић је у 26. минуту попут најбољих шпицева протрчао по десној страни, добио лопту у шеснаестерац, преварио је голмана Годзира и уписао се у стрелце. Овим је себи сигурно купио доста кредита код тренера Гаџијева. Бранко Јовичић је одиграо 77 минута.

После изједначујућег гола Миљковића, голове за Амкар дали су Зајцев и Гол па је тај клуб скочио на треће место на табеле.

И док је Амкар имао успешан посао, Локомотива се намучила и изгубила! Кривци су Србин и Хрват. Немања Пејчиновић је промашио пенал у 56. минуту, док је Ведран Ћорлука у 69. постигао аутогол и тако донео Уфи три бода.