Барнли оборио клупски рекорд због Дефура!

Енглески премијерлигаш Барнли срушио је клупски рекорд пошто је за 8,6 милиона евра довео Стивена Дефура из Андерлехта.

Фудбал 22.08.2016 | 14:00
Барнли оборио клупски рекорд због Дефура!
Белгијски везиста потписао је трогодишњи уговор са тимом који игра на стадиону Торф Мур, на којем ће дебитовати у суботу против Ливерпула.

"Надам се да ћу пренети своје искуство на екипу и помоћи да обезбеди опстанак у лиги. Атмосфера на стадионима Премијер лиге је сјајна и поносан сам што ћу бити део свега тога", рекао је Дефур за сајт новог клуба.

Дефур други пут руши рекорд клуба приликом трансфера, након што је 2014. године из Порта стигао у Андерлехт за шест милиона евра и надмашио Александра Митровића приликом преласка из Партизана.

Овај 28-годишњи фудбалер играо је још за Генк и Стандард из Лијежа, док је за репрезентацију Белгије забележио 46 утакмица и два гола.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар