ХОЛ: ПСВ климаво на старту, прорадио Челсијев Нејтан!

Филипсовци славили против Утрехта 2:1, Витесе разбио Виљем ИИ с 4:1!

Фудбал 07.08.2016 | 11:30
Полако се захуктава Ередивизија, а прву суботу обележио је тријумф ПСВ-а после преокрета, као и два гола Бразилца Нејтана који је на позајмици у Витесеу из Челсија у победи клуба из Арнема над Виљемом од 4:1.

Утрехт је запретио Филипсовцима у 16. минуту када је погодиоХалер. Водио је тај тим све до 51. минута, када је преокрет најавио Пропер, да би коначан преокрет и прва три бода ПСВ-а даоГастон Переиро.

Прво полувреме и четири гола Витесеа било је превише за Виљем,Нејтан се разрадио головиа у 37. и 39. минуту, а изненађење је направио Ексцелсиор тријумфом над Твентеом и то у гостима с 2:1.

До прва три бода дошао је и Ден Хаг који је био бољи од Иглса с 3:0, а двоструки стрелац био је Јапанац Мике Хавенар.