Чепркало: Новака буквално салијећу у Рију!
Бањалучки олимпијац Михајло Чепркало (17) одушевљен је најбољим тенисером свијета Новаком Ђоковићем, с којим се фотографисао у Рио де Жанеиру.
Остали спортови 04.08.2016 | 19:45
"Ђоковића буквално салијећу са свих страна, али никога не одбија. У томе је баш коректан. Много ми је драго што сам га упознао", истакао је Чепркало за "Глас Српске".
Он се полако спрема за церемонију отварања Игара која је на програму у петак, а његов наступ је 12. августа када ће пливати у квалификацијама.
"Мислим да ће бити незаборавно на отварању, то је један од најгледанијих догађаја на свијету. Иначе, овдје је супер и поред малих проблема које смо имали на почетку са смјештајем. Остало је све како треба и атмосфера је одлична. Сваког дана пристижу најбољи спортисти свијета и уживање их је гледати", додао је пливач из Бањалуке.
Чепркало је први олимпијац из Бањалуке након, такође пливача, Жељка Панића, који је наступао 2004. године у Атини.
Извор: мондо.ба

Коментари / 0
Оставите коментар