Тевесу ''Бомбоњера'' поново слађа од новца!

Карлос Тевес рекао је да остаје у Боки Јуниорс, истакавши да се сваки пут после неког неуспеха у медијима прави 'шпанска серија'.

Фудбал 28.07.2016 | 10:00
Тевесу ''Бомбоњера'' поново слађа од новца!
"Наравно да остајем у Боки јер су све приче о мом одласку спекулације и ништа друго. Сваки пут је овако, после неког неуспеха, одмах се направи 'шпанска серија', али сам навикао. Видим себе у дресу свог вољеног клуба још дуго, дуго... Остаћу и да се јаве Наполи и Челси јер овде желим да завршим каријеру", рекао је Тевес.

Клуб са Бомбоњере је доживео неочекивану елиминацију у полуфиналу Копа Либертадореса од Индепендијентеа дел Ваље из Еквадора, после чега су се и појавиле приче да би 'Апач' могао да се пресели у Наполи и Челси, док се раније писало да би могао да се врати у Коринтијанс, први клуб за који је наступао када је по први пут напустио Буенос Ајрес.

"Потписао сам трогодишњу уговор, а ни тада, као ни сада, нисам имао ни трунку сумње у то колико волим овај клуб и овај дрес. Ево вам прича, завршићу каријеру и постаћу професионални гофер (смех)", закључио је Карлито.

Тевес се вратио у Боку протекле сезоне и за првих шест месеци у клубу освојио дуплу круну, а бивши играч Вест Хема, манчестерских Јунајтеда и Ситија, односно Јувентуса освајањем Купа дошао је до јединог трофеја који му је недостајао.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар