Муслин: Повратак Настасића, Фејсе, Гудеља...!
Селектор фудбалске репрезентације Србије Славољуб Муслин изјавио је да га радује опоравак неколицине фудбалера који играју у страним клубовима.
Фудбал 11.07.2016 | 18:00
"Добра вест је повратак Настасића, после дуге паузе. Исто важи и за Гудеља и Фејсу, који због повреда нису били на претходном окупљању", казао је селектор.
Он је истакао да му је драго и због Ззивковића, коме ће "честитати и пожелети све најбоље у новом клубу".
"Било би добро када би успео да се избори за статус, јер то би добра вест била и за репрезентацију. Уосталом, исто се односи на све кандидате за најбољи национални тим. Континуитет у клубу је много важан за добре игре у репрезентацији", рекао је Муслин за сајт ФСС.
Он је констатовао и да је штета што Немања Милуновић, који је сјајно одиграо претходне три утакмице за национални тим, због операције колена неће моћи да помогне на старту квалификација за Мундијал у Русији.
"На њега нећемо моћи да рачунамо у јесењим дуелима, а то значи у мечевима са Републиком Ирском у септембру, дуелима са Молдавијом и Аустријом месец дана касније, односно Велсом у новембру", порецизирао је Муслин.
Ипак, то не мења амбиције Србије, упркос веома захтевној групи.
"Велс је уз Исланд можда и најпријатније изненађење на шампионату Европе, а Република Ирска и Аустрија су потврдили да нас очекују веома захтевне квалификације. Свако ће да тражи своју шансу, а наш циљ је познат, желимо у Русију", поручио је Муслин.
Извор: Б92

Коментари / 0
Оставите коментар