Селта се "отворила" за Љајића!

Репрезентативац Србије за 10 милиона евра прешао из Роме у шестопласирани тим Примере.

Фудбал 07.07.2016 | 13:30
Селта се "отворила" за Љајића!
Адем Љајић (24) преселио се из Италије у Шпанију и постао нови члан Селте!

По завршетку сезоне коју је провео у Интеру као позајмљен играч, писало се о Љајићевом повратку из Роме у Фиорентину, па о трансферима у Милан и Јувентус, али најконкретнији су ипак били Селта и њен аргентински тренер Едуардо Беризо.

Рома је Љајића годину дана пре истека уговора продала за 10 милиона евра, што су шпански медији оценили као "значајну инвестицију" за клуб као што је Селта.

Клуб из Галиције у актуелном прелазном року је продао Манчестер ситију репрезентативца Нолита.

Љајић је трећи српски фудбалер на стадиону Балаидос, пошто је тамо од лета 2014. Немања Радоја, а од пре годину дана и Дејан Дражић.

Његов долазак је у изјави локалним медијима поздравио Горан Ђоровић, некадашњи штопер Селте, Црвене звезде и репрезентације, а однедавно помоћник селектора Славољуба Муслина.

Селта се освајањем шестог места у Примери директно пласирала у Лигу Европе.

Извор: мондо.рс

Коментари / 0

Оставите коментар