Видео - Сцена за памћење: Кад тенисер загања судију!
Ирански тенисер Маџид Абедини суспендован је након што је у налету беса кренуо да јури судију који се бранио затвореном капијом.
Тенис 29.04.2016 | 16:20
Сцене са фудбалских нижих лига – на тенису!
Ирански тенисер Маџид Абедини постао је вирална сензација након што је непознати аутор ухватио тренутак када је, у налету беса, почео да јури за судијом.
Преплашени арбитар, који испрва није приметио да је Абедини кренуо у спринт за њим, истрчао је с терена и затворио врата "кавеза", што је од Иранца направило "бесну звер", која је ногом покушавала да разбије ограду и физички се обрачуна са човеком који га је очигледно изнервирао неком одлуком.
Инцидент се догодио на "фјучерсу" у Анталији, у тренутку када је Абедини губио 2:6, 0:2 од британског такмичара Имрана Асвата.
ИТФ је моментално суспендовао 29-годишњег тенисера, чија каријера напредује таквом брзином да он тренутно нема ни рејтинг на АТП листи.
Али, има темперамент који је од њега направио звезду – бар на један дан!

Коментари / 1
Оставите коментарМд
29.04.2016 20:09Није спорт за стоку за њих је ливада и да пасу
ОДГОВОРИТЕ