Златан: Нећу филм - хоћу серијал као ''Рамбо''!
Златан Ибрахимовић, центарфор Пари Сен Жермена, преговара са продуцентским кућама око екранизације његове животне приче.
Фудбал 12.04.2016 | 11:20
Међутим, Ибра не жели да то буде само један филм – већ серијал од чак десет – који би у великој мери личили на серијал 'Рамбо' са Силвестером Сталонеом у главој улози.
"Многи људи праве филмове о мени, мом животу и на тај начин зарађују новац. Али, очигледно је да сам ја главна тема филма и да управо ја морам да будем тај који одлучује. Водим разговоре са неколико кућа јер можемо да снимимо доста филмова о мени. Нешто као серијал Рамбо – само што би се звали Ибракадабра од 1. до 10", рекао је Ибрахимовић.
Када је у питању глумац који би га глумио Ибрахимовић нема дилему.
"Све је могуће, али ћемо морати да видимо. Ипак, нико не може да игра Златана", закључио је Ибрахимовић у свом стилу.

Коментари / 0
Оставите коментар