ЗВАНИЧНО: Олимпијакос у мају гост Звезде!

Звезда се договорила са прваком Грчке!

Фудбал 01.04.2016 | 09:20
ЗВАНИЧНО: Олимпијакос у мају гост Звезде!

Генерални директор Црвене звезде Звездан Терзић претходног месеца је говорио о могућности одигравања "јаких" пријатељских утакмица, а из Љутице Богдана су потврдили да је сада све "утаначено" са Олимпијакосом.

Договорено је да Црвена звезда и Олимпијакос одиграју пријатељски меч 4. маја на стадиону "Рајко Митић" (начелни договор је био 11. мај), а то ће бити други пут у историји да је Звезда домаћин актуелном прваку Грчке.

Два тима чији су навијачи у пријатељским односима већ су једном играли на стадиону "Рајко Митић", односно Маракани, и то пре 22 године.

Састали су се 12. новембра, а пред око 25 хиљада гледалаца београдски црвено-бели славили су 4:1.

Када је пре месец дана говорио о организацији пријатељских мечева Звездан Терзић је говорио и о Лудогорецу и Базелу, али и Марсеју, али за сада још увек није познато да ли ће Звезда и са овим клубовима постићи договор.

Коментари / 0

Оставите коментар