ПЛ: Титула на видику! ''Маказице'' срушиле Њукасл!

Фудбалери Лестера настављају да сањају о титули, а против Њукасла су направили још три корака ка сензацији.

Фудбал 14.03.2016 | 23:15

Екипа Клаудија Ранијерија победила је тим Рафаела Бенитеса са минималних 1:0, у 30. колу Премијер лиге.

Лестер после ове победе има 63 бода на првом месту на табели, пет више од другопласираног Тотенхема и 11 бодова више уз меч више од трећепласираног Арсенала.

Дуел у Лестеру био је испод просека, али домаћи играчи и навијачи памтиће само три бода и спектакуларан гол Оказакија који је у 25. минуту маказицама донео победу својој екипи.

Лестер је током 90 минута имао само један шут у оквир гола противника, ни Њукасл се са дупло више покушаја није прославио, па је Рафа Бенитес поражен на дебију на новом послу.

Александар Митровић је одиграо целу утакмицу за госте, имао је неколико полушанси, али није добио довољан број употребљивих лопти од саиграча.