Кинески новац мамио Риберија, он рекао - НЕ!
"Желим да будем у Бајерну још годину или две", каже Француз коме уговор истиче у јуну 2017. године.
Фудбал 13.03.2016 | 19:20
Кина се показала као Мека за фудбалере који су стекли фудбалско име и као место где могу да ухвате шансу и зараде велики новац. Махали су Кинези и Франку Риберију испред носа вишемилионским износима, али је он истакао да га то не интересује и одбио је понуду.
"Разговарао сам већ мало са Бајерном о новом уговору. Желим да останем овде још једну или две године. Срећан сам, заиста срећан што живим и играм у Минхену. Моја деца и жена уживају овде. Да сам желео много више да зарађујем отишао бих у Кину, имао сам веома богату понуду. Али, нисам заинтересован, одбио сам. Желим да играм у Бајерну", рекао је Рибери.
Ову идеју подржава и Пеп Гвардиола.
"Добра је идеја да Франк остане. Погледајте само Пизара. Има 37 година, а и даље игра одлично. Имамо много енергије, само да га повреде заобиђу", истакао је Шпанац.
Риберију уговор са Баварцима истиче у јуну 2017. године.
Коментари / 0
Оставите коментар