НБА: Јокић поново одличан, Вучевић херој Орланда!

Кошаркаши Денвера победили су Њујорк у гостима са 101:96, а још једно одлично издање пружио је Никола Јокић.

Кошарка 08.02.2016 | 16:40

Талентовани српски центар за 18 и по минута на паркету забележио је 13 поена (4-9), а уз то је имао 6 скокова и једну украдену лопту.

Денвер је током целе утакмице имао предност и на крају је успео да дође до 21. победе у сезони. Галинари и Бартон убацили су по 19 поена, а Ловерњ је имао 12 поена и 10 скокова. Код домаћина, Ентони и Порзингис убацили су по 21 поен, а Летонац је имао и 13 скокова.

Орландо је савладао Атланту са 96:94 поенима Николе Вучевића у последњој секунди. Црногорски центар је други пут ове сезоне донео победу свомк тиму поенима у последњој секунди пошто је исто урадио и против Лејкерса.

Вучевић је био и најбољи појединац у својој екипи са 22 поена и 9 скокова, док је Џеф Тиг на другој страни додао 24 поена и 5 асистенција.

У револверашком обрачуну бостон је победио Сакраменто на свом паркету са 128:119. После првих 12 минута било је невероватних 46:37 за Бостон који је до краја задржао предност.

Бредли је убацио 25, Томас 22, а Салинџер 21 поен, док је на другој страни Рондо имао 14 поена, 15 асистенција и 5 скокова.