ЕП: Шпанија лако са Мађарском!

Футсал репрезентација Шпаније победила је Мађарску са 5:2 првој утакмици Групе Б на Европском првенству у Београду.

Фудбал 03.02.2016 | 10:00

У Београдској арени Шпанија је повела аутоголом Петера Немета у осмом минуту, Бебе је дуплирао водјство у 15. минуту, а три гола предности "црвеној фурији" донео је Мигелин у 20. минуту.

Золтан Дрот постигао је први гол за Мадјарску у 24. минуту, али је убедљиво водјство Шпанији вратио Мигелин у 29. минуту својим другим голом на утакмици.

Пети гол за Шпанију постигао је Андресито у 36. минуту, а коначан резултат поставио је Дрот у 38. минуту, својим другим голом на утакмици.

У Групи Б Мађарска ће 4. фебруара од 21 час играти против Украјине, а два дана касније од 18.30 играће Шпанија и Украјина.

Раније у уторак, на отварању Европског првенства у првој утакмици у Групи А Србија је победила Словенију са 5:1.