Куп: Јоветић и Љајић утишали Сан Паоло!

Фудбалери Интера савладали су Наполи 2:0 у гостима и пласирали се у полуфинале Купа Италије.

Фудбал 20.01.2016 | 08:40

"Неразури" су лидера Серије А срушили у последњих 15 минута погоцима бивших играча Партизана Стевана Јоветића и Адема Љајића.

Црногорац је начео домаћина у 74. минуту, а онда је пронашао Љајића у другом минуту надокнаде времена, а српски репрезентативац дотукао Наполитанце.

Наполи је више претио голу од ривала, али је искључење Дриеса Мертенса због симулирања пенала два минута пре краја олакшало гостима посао у завршници.

Интер ће у полуфиналу играти са бољим из дуела у којем се у среду састају Лацио и Јувентус.

У другом полуфиналу ће Милан Синише Михајловића 26. јануара гостовати трећелигашу Алесандрији.