Трагедија у Лопарама: Убио супругу па себе

У мјесту Пирковци у општини Лопаре синоћ су пронађена два беживотна тијела, а све указује да се ради о убиству и самоубиству.

Република Српска 23.12.2015 | 09:17
Трагедија у Лопарама: Убио супругу па себе

Како је медијима потврдио дежурни тужилац Окружног тужилаштва у Бијељини, ради се о особама иницијала Р. К. (1942) и његовој супрузи М. К. (1946).

Како БН ТВ незванично сазнаје ријеч је о Милени и Ратку Керовићу.

"Мушкарац је пронађен у оближњем помоћном објекту објешен о дрвену греду. Жена је пронађена у кући, упуцана је са више хитаца. Поред ње је пронађен пиштољ и више чахура", казао је тужилац.

Како агенције јављају, тијело жене пронашао је комшија који је позвао полицију синоћ у 18.40 часова, а полиција је изласком на лице мјеста пронашла објешеног мушкарца у шупи поред породичне куће. 

Све указује да се ради о убиству и самоубиству, а очекује се и долазак родбине страдалих који ће разјаснити одређене детаље из живота убијених.

Како је казао дежурни тужилац, ради се о пензионерима који су већ дуго били у браку.

Тужилац ће накнадно донијети одлуку да ли ће бити потребно радити обдукцију тијела.

Коментари / 0

Оставите коментар