ИТА: Љајић вратио Интер на врх табеле!

Фудбалери Интера савладали су Ђеноу код куће са минималних 1:0, у дуелу 15. кола италијанске Серије А.

Фудбал 06.12.2015 | 09:20

Херој миланских црно-плавих био је српски репрезентативац Адем Љајић који је у 59. минуту постигао једини гол на утакмици.

Љајић је одлично ивео прекид са леве стране, лопта никога није закачила у казненом простору и завршила је у мрежи гостију из Ђенове. Тим Роберта Манчинија био је бољи током 90 минута, али теренску иницијативу није успео да преточи у голове, па је морао да стрепи до самог краја.

Посебно је било драматичо у последњих осам минута, пошто је у 86. минуту Дамбросио добио други жути картон, а меч је продужен четири минута.

Интер је ипак успео да се одбрани до краја и оствари веома важну победу. Интер је сада поново први на табели са 33 бода, два више, али и утакмицом више од другопласираног Наполија.