ИТА: Јувентус у серији, на шест бодова је од врха!

Фудбалери Јувентуса наставили су са одличним играма савладавши Палермо у гостима са 3:0, у 14. колу Серије А.

Фудбал 30.11.2015 | 08:20

Шампион Италије је тако остварио четврту узастопну победу, пету у последњих шест утакмица и сада су се са 24 бода попели на пето место на табели са шест бодова мање од лидера Интера.

Ипак, није било лако Јувеу на неугодном гостовању у Палерму. У првом полувремену није било много шанси, а најбољу је пропустио Дибала у 38. минуту.

Исти играч је у деветом минуту другог дела асистирао Манџукићу који је главом затресао мрежу Палерма за 1:0. У финишу меча Јувентус је оверио победу, пошто су у 89. и 92. минуту погодили Сураро и Заза.

Нови пораз, четврти у последњих пет утакмица, претрпео је Лацио на гостовању Емполију. Тонели је на самом старту погодио за тријумф домаћина, а у првој постави Лација били су Душан Баста, Филип Ђорђевић и Сергеј Милинковић-Савић.

Баста је одиграо цео меч, Милинковић-Савић је замењен у 57. минуту, а Ђорђевић 15 минута пре краја.