Још једна талачка криза у Француској

Неколико особа задобило је прострелне ране у талачкој кризи у северном француском граду Рубеу, на граници са Белгијом, јавља Ројтерс.

Свијет 24.11.2015 | 20:30
Још једна талачка криза у Француској

Неколико особа задобило је прострелне ране у талачкој кризи у северном француском граду Рубеу, на граници са Белгијом, јавља Ројтерс.

Према писању Ројтерса, полиција је распоређена након извештаја пуцњаве, а деца су међу таоцима. Нападачи су наоружани "калашњиковима", а како наводи АФП, овај инцидент није повезан са масакром у Паризу.

„Операција је покренута након што су узети таоци“, рекао је извор из полиције агенцији Ројтерс. „Пуцњи су се чули и насеље је блокирано.“

„Менаџер банке и његова породица су узети као таоци“, пренео је Ројтерс, позивајући се на локалне полицијске званичнике.

Радио-станица РТЛ преноси да се инцидент догодио након што су осумњичени били заустављени на контролном пункту безбедности.

Рубе је, иначе, родни град Мухамеда Куаледа, који је направио бомбе коришћене у нападима у Паризу.

Извор: Новости

Коментари / 3

Оставите коментар
Name

рус

24.11.2015 19:55

Зовите Ердогана мозда вам помогне ста вам Турци раде нек раде то је вас савезник.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Драго

24.11.2015 20:03

Ово је Спутњик измислио!

ОДГОВОРИТЕ
Name

блбл

24.11.2015 20:50

Зар није и ово тероризам? А-ха није нису Муслимани упетљани. Да цовек поврати како известавате.

ОДГОВОРИТЕ