Бијељина: Библиотека части читаоце
Народна библиотека „Филип Вишњић“ у Бијељини поводом обиљежавања Дана библиотеке 13. новембра, у термину од 08 – 18 сати, одобрава приликом уписа велики попуст на годишњу цијену чланарине.
Република Српска 12.11.2015 | 09:50
За ученике основних школа који се 13. новембра учлане у библиотеку умјесто 5 КМ чланарина бити само 1 КМ, за ученике средњих школа, студенте, пензионере и особе преко 65 година старости умјесто 10 КМ само 3 КМ а за остале грађане умјесто 20 КМ само 5 КМ.
"На овај начин желимо да грађанима приближимо књигу као и све остале услуге које пружамо у нашој библиотеци а истовремено и да промовишемо богатство књиге и читања али и свеукупне цивилизацијске и културне вриједности", наводе из ове установе културе.
Извор: ИнфоБН
Коментари / 2
Оставите коментарСрбин
12.11.2015 09:36Све похвале за ову акцију...
ОДГОВОРИТЕСвезналац
12.11.2015 20:25Јован Цвјетковић се уграђује на све трансакције,а глуми поштењкачину,културолога и наивчину!Смјешка се као луд на мекиње,а хапа ли хапа!Провјерите молим вас!
ОДГОВОРИТЕ