ПЛ БиХ: Мало голова, пораз Радника, побједа Дрине...

Побједе Младости и Широког. Борац у проблему! Одиграно је пет утакмица 15. кола фудбалске Премијер лиге Босне и Херцеговине.

Фудбал 08.11.2015 | 10:40

У суботу је одиграно пет утакмица 15. кола фудбалске Премијер лиге Босне и Херцеговине.

У дербију дана Широки је у Бијељини побиједио Радник 1:0. Гол вриједан три бода, али и лидерске позиције на табели постигао је Барабан у 83. минуту. Широки је и раније могао до вођства, али нису искористили пенал у 41. минуту.

Широки је сада лидер на табели са 31. бодом. Зрињски има бод мање, али и утакмицу мање.

Младост је на домаћем терену и са играчем мање побиједила Челик. Еврогол је постигао Шишић из слободног удрца.

Бањалучки Борац доживио је нови пораз. Овај пут Витез је на домаћем терену славио 1:0 и Бањалучане оставио на само 12 бодова.

Иза Борца су само Дрина и Вележ.

Дрина је на доамћем терену побиједила Травник 1:0 и "фењер" предала Вележу, који је на домаћем терену одиграо без голова са Рударом из Приједора.