Бајерн ''бије'' и у Купу Њемачке!

Фудбалери Бајерна пласирали су се у треће коло немачког Купа победом против Волфсбурга у гостима резултатом 3:1.

Фудбал 28.10.2015 | 16:40

Екипа Пепа Гвардиоле наставила је тако да меље своје ривале у овој сезони, пошто је у досадашњем току остварила победе у свим мечевима.

На дуелу у Волфсбургу није било проблема за Баварце који су повели фантастичним голом Дагласа Косте у 15. минуту. Асистент је био бриљантни Томас Милер који је до полувремена постигао два гола, у 20. и 34. минуту.

У другом полувремену Бајерн је спустио папучицу са гаса, па је Волфсбург постигао почасни гол у 90. минуту, а стрелац је био Андре Ширле.

Најзанимљивији дуел одиграли су Франкфурт и Херта, а гости из Берлина славили су после продужетака голом Калуа у 99. минуту. Домаћи тим претходно је повео у 47. голом Голија, а Калу је изједначио девет минута касније.