ШПА: Хихон у 96' до ремија са Гранадом!

Фудбалери Спотинга и Гранаде играли су 3:3 (1:2) у спектакуларном последњем мечу осмог кола Примере.

Фудбал 20.10.2015 | 12:40

Гости су преокренули рано вођство Спотинга и у последњих 15 минута ушли са 3:1, али су у завршници добили два црвена картона те примили два гола, други у неколико десетина секунди после истека петог минута надокнаде.

Гранада је продужила серију без победа на шест кола, па је остала на дну табеле изједачена са Лас Палмасом, првим тимом који је отпустио тренера. Спотинг је 12. у Примери.

Домаћин је повео у осмом минуту голом Еспиносе, али су гости преокренули већ до полувремена преко Питија и Сукцеса.

Тријумф Гранаде је најавио Ел Араби 15 минута пре краја, да би се Спортинг након искључења Лопеса у финишу вратио голом Кацеса у 88. минуту.

У надокнади времена гости остају без још једног играча због одуговлачења, потом пропуштају фантастичну контру да потврде победу, а казна стиже у 96. минуту када је Гереро закуцао лопту у мрежу са десетак метара.

Гранада у следећем колу дочекује екипу Бетиса, док Спотинг гостује Атлетик Билбау.