АБА: Игокеа изгубила у Скопљу од МЗТ-а!

Кошаркаши МЗТ-а савладали су Игокеу 75:70 (27:13, 21:16, 13:16, 14:25), у петом колу регионалне АБА лиге.

Кошарка 13.10.2015 | 22:00

Македонски тим је умало прокоцкао 19 поена предности из првог полувремена, али је стигао до друге победе у сезони.

Игокеа је фантастичном игром у последњем периоду стигла на само три поена заостатка у последњем минуту, али је домаћин са пенала обезбедио тријумф.

МЗТ је предводио Данило Мијатовић са дабл-даблом од 14 поена и 11 скокова, дабл-дабл је остварио и Марко Љубичић са по 10 поена и асистенција уз 6 скокова, док је 13 поена убацио Ђорђе Дреновац, а 12 имао Бунић.

Игокеу је предводио Вук Радивојевић са 20 поена уз 6 скокова и изгубљених лопти, 16 поена и 5 ухваћених лопти имао је Коматина, док је Тодоровић постигао 11 поена уз 6 скокова.

МЗТ у следећем колу гостује Сутјески, док Игокеа после другог пораза иде на ноге Мега Лексу.