ИТА: Миха доживео дебакл, Фиорентина гази редом!

Фудбалери Наполија декласирали су Милан на Сан Сиру резултатом 4:0, у последњем мечу седмог кола Серије А.

Фудбал 05.10.2015 | 14:00

Наполитанци су неочекивано лако славили против тима Синише Михајловића и са 12 бодова су се попели на деобу шесте позиције на табели, док је Милан остао 11. са девет бодова.

Дебакл домаћина наговестио је Алан већ у 13. минуту, а у наставку је у центру пажње био Лоренцо Инсиње који је био асистент код првог гола.

Он је дуплирао предност гостију у 48. минуту, а био је стрелац и трећег гола у 67. минуту. Тачку на дебакл Милана ставио је Ели аутоголом 13 минута пре краја.

Са сјајним издањима ове сезоне наставила је Фиорентина која је победила Аталанту са 2:0 и сада је прва на табели са 18 бодова, два више од Интера.

Љубичасти су до шесте победе у сезони стигли головима Иличића у шестом са пенала, Валера у 34. и Вердуа у 90. минуту утакмице. Српски репрезентативац Ненад Томовић одиграо је цео меч у победничкој екипи.