Незасити Левандовски: Хоћу још!

После демолирања Динама нападач Бајерна рекао да жели редовно да даје голове!

Фудбал 03.10.2015 | 12:40

Роберт Левандовски је изјавио да жели да његов голгетерски низ потраје што дуже, али и да буде још ефикаснији.

Нападач Бајерна се налази у фанташтичној серији пошто је у последње три утакмице постигао десет голова, од којих три синоћ у убедљивој победи против загребачког Динама (5:0) у Лиги шампиона.
"Морам да будем срећан што сам постигао три гола против Динама. Није битно колико ћу се пута уписати у стрелце, желим редовно да дајем голове. У последњих 15 минута имао сам доста шанси да будем ефикаснији. Задовољан сам победом и морамо да останемо фокусирани као што смо до сада били", рекао је Левандовски.

Пољски нападач недавно је поставио рекорд светског фудбала јер је за непуних девет минута дао пет погодака у мечу Бундеслиге против Волфзбурга. Овај 27-годишњи фудбалер је ове сезоне у свим такмичењима већ постигао 14 голова на само осам утакмица.

Левандовски је од 2014. године члан Бајерна, а претходно је играо за Борусију из Дортмунда и Лех из Познања.