ПЛ БиХ: Витез славио у Зворнику, реми у Зеници

У првој утакмици осмог кола Премијер лиге БиХ, гости славили и побјегли са посљедње позиције на табели. Челик није успио да савлада Рудар Приједор.

Фудбал 13.09.2015 | 10:00

Витез је у Зворник допутовао са жељом да тријумфује и тако премијерлигашки "фењер" препусти некој другој екипи.

Храбром игром гости су остварили свој циљ. Голом Армина Капетана средином првог полувремена повели су против Дрине и ту предност успјели да задрже до финиша утакмице. Минут прије краја Капетан је својим другим поготком осигурао Витежанима тек другу побједу ове сезоне.

Са ова три бода Витез је побјегао са зачеља табеле, гдје се сада налази Вележ, који сутра свој меч игра са Слободом у Тузли.

У другом данашњем мечу, Челик и Рудар Приједор одиграли су 0:0. Зеничани су тако пропустили прилику да дођу на корак од првог мјеста.

Преостали мечеви осмог кола Премијер лиге БиХ на програму су у недјељу и понедјељак.