СЛС: Звездин ''минималац'' против Јавора за чело табеле!

Фудбалери Црвене звезде победили су Јавор на свом терену и тако се после седам кола осамили на челу табеле Суперлиге Србије.

Фудбал 24.08.2015 | 12:00

Звезда је на стадиону 'Рајко Митић' славила резултатом 1:0, а стрелац јединог гола био је Александар Катаи у 34. минуту.

После четвртог узастопног тријумфа играчи Грофа Божовића стигли су до 17 бодова и сада су сами на челу табеле испред Јавора који има 15.

Утакмица је почела отворено, а после неколико великих шанси судија Александар Васић пропустио је да досуди пенал за Звезду, када је голман Ђогатовић оборио Виеиру.

Ипак, домаћи су стигли до јединог гола само десетак минута касније – Александар Катаи лепо је прошао по левом боку и погодио супротни угао.

Тим резултатом отишло се на одмор, а у другом делу игре није било превише узбуђења, па је домаћа екипа уписала нова три бода.