Каират распуцан пред Звезду - ''пукла петарда''!

Фудбалери Каирата, противника Црвене звезде у првом колу квалификација за Лигу Европе, наставили су са одличним партијама у Премијер лиги Казахстана.

Фудбал 05.07.2015 | 20:40

Екипа Владимира Вајса зебележија је седму победу у последњих седам мечева, пошто је као гост славила против Сахтјор из Карагандија – 5:0 (2:0).

Гости су повели преко Сержиња из пенала у шестом минуту, да би Сито Риера дуплирао вођство само неколико минута касније. Исти играч решио је питање победика у 60. минуту.

До краја сусрета у стрелце су се уписали и Кешај у 72. и Кукејев у 83. минуту, па је Каират задржао бод заостатка у односу на водећи Актобе после 19 одиграних кола.

Црвено-бели су у првом мечу поражени на свом стадиону са 2:0, па их наредног четвртка очекује изузетно тежак посао у Алмати.