Гога Секулић "шверцовала" бомбу!
Певачица Гога Секулић је доживела велику непријатност на аеродрому када се враћала са наступа из Сплита.
Регион 25.06.2015 | 16:31
Она је осумњичена да је покушала да прошверцује бомбу када је пролазила царинску контролу. Када је Гога предала пртљаг на монитору се осликала фигура експлозивне направе, због чега је полиција одмах реаговала.
Певачица је морала да отпакује ствари и све време је објашњавала да је у питању метални украс за сталак од микрофона.
На аеродрому је насатала паника, те су сви детаљно испретресани. Певачица је им је показивала фотографије на којима се види метални украс, како би уверила полицију да је реч о несапоразуму.
Процедура је морала да се испоштује, а сталак микрофона је послат на проверу. Секулићева се потресла због целе ситуације, па јој је чак и позлило.
На крају се све добро завршило, а певачица је задовљна што је њен наступ у Хрватско лепо прошао.
(Србија Данас)
Коментари / 5
Оставите коментарХомо сапиенс
25.06.2015 15:07Ко је ова, ста ради и цему слузи?
ОДГОВОРИТЕпитер
25.06.2015 17:18А ти не знас па бас овај цланак цитас.
Цариник
26.06.2015 06:08Нисмо добро видели то је био вибратор :)
ОДГОВОРИТЕБоки
26.06.2015 07:36А сто те и не затворисе кад њима вец пјевас имала би доста публике.
ОДГОВОРИТЕкоњ
26.06.2015 10:07Боље и вибратор , нег' цариник !
ОДГОВОРИТЕ