Амели Морезмо прескаче Вимблдон због трудноће?!
Ближи се Вимблдон, трећи гренд слем турнир у сезони. Новак Ђоковић ће бранити титулу, а Енди Мареј жели да врати круну коју је освојио 2013. године. Питање је само да ли ће уз Британца бити његов први тренер, Францускиња Амели Морезмо.
Тенис 11.06.2015 | 09:40
Бивша шампионка Вимблдона и Аустралијан опена још у априлу је преко Твитера открила да је у другом стању.
"Беба стиже у августу! Трудна. Тако срећна", поручила је још у априлу бивша тенисерка.
Како је термин почетак августа, Амели је све опрезнија што се тиче посла, а познато је да тениски мечеви доносе изузетно много стреса. Отуда може се догодити да не буде уз Мареја на Вимблдону.
“Енди ће играти на подлози која му потпуно одговара и коју воли. Има чему да се нада”, поручила је Францускиња.
За сада, план је да Морезмо буде ове недеље на тренинзима са Ендијем у Лондону на теренима "Квинс клуба", а уколико реши да ипак не буде са њим на Вимблдону, бригу о њему ће преузети Швеђанин Јонас Бјоркман, полуфиналиста у синглу из 2006. и троструки освајач Вимблдона у дублу.
Коментари / 0
Оставите коментар