ШПА: Алмерија извукла бод за опстанак!

Фудбалери Алмерије и Селте одиграли су нерешено 2:2, у последњем мечу 35. кола шпанске Примере.

Фудбал 05.05.2015 | 12:20

Меч је био веома занимљив, Селта је у 39. минуту имала 2:0, али је домаћин успео да освоји важан бод.

Алмерији су бодови много потребнији, они су сада 16. на табели са 32 бода, само два више од Депортива који је у опасној зони.

Са друге стране, екипа Селте је девета, има 46 бодова и тешко може до места у Европи које је далеко осам бодова.

Нолито је погодио за 1:0 у 17. минуту, а Санти Мина дуплирао је предност у 39. Наду домаћину вратио је Бифума у другом минуту другог дела, а у 54. минуту гости из Вига остали су без Кабрала који је добио директан црвени картон.

Алмерија је то искористила и у 68. минуту је голом Џонатана Зонга дошла до бода. До краја меча и домаћин је остао са десеторицом, пошто је Дос Сантос 15 минута пре краја добио други жути картон.