ТУР: Фенер се вратио на врх уз 7+!

Муса Соу постао јунак на Шукру Сарачоглу стадиону!

Фудбал 03.05.2015 | 11:40

Навијачи на Шукру Сарачоглу имали су имали прилике да уживају у голеади, чак шест је пало у првом полувремену, али и у неизвесности пошто је Фенербахче знатно теже него што се очекивало изашао на крај са фењерашем Баликеширом, који је први ове сезоне успео да им три пута затресе мрежу, и вратио се на врх табеле – 4:3.

Домаћин је добро почео и завршио меч, док су гости два пута водили и, на крају, ипак остали кратких рукава. Фенер је преко Еркина откључао браву у 7, али је Баликешир головима Промиса и Кулушића у року од шест минута преокренуо резултат. Само пет минута касније Дијего је изједначио, међутим, Емир је у 40. минуту донео нову предност. Онда је на сцену ступио јунак Муса Соу. Сенегалац је у смирај првог и на почетку другог полувремена матирао голмана Салка и донео вредна три бода.

До краја сезоне остало је још пет кола. Фенербахче има меч више и два бода предности од пратиоца Бешикташа и Галатасараја. У Турској одавно није виђена оваква завршница борбе за титулу шампиона.