ФРА: Лион упоран и прати ПСЖ!

Фудбалери Лион настављају да у стопу прате лидера Лиге 1 Пари Сен Жермен, изједначени су четири кола пре краја, уз меч мање Парижана.

Фудбал 27.04.2015 | 11:20

Олимпик је у 34. колу француског првенства био убедљив у Ремсу са 4:2, за трећу победу у последња четири кола.

ПСЖ ће у среду одиграти заостали меч против Меца, потом гостује Нанту, док Лион дочекује Евијан.

Толисо и Лаказет су донели Лиону два гола предности после само шест минута, Пежет је вратио домаћина у игру већ у 13, да би само седам минута касније Није постигао нови гол за госте.

Коначан резултат потављен је у последњим минутима меча, Такалфред је аутуговом донео 4:1 Лиону, да би Шарбоније у надокнади времена ублажио пораз Ремса.

Ремс је четвртим поразом у последњих пет кола остао на граници зоне испадања, изједначен је са Каеном и Лоријеном са бодом више од најближег угроженог Евијана.