ИТА: Интер добио Рому, Милан опет у лошем низу!

Фудбалери Милана још једном нису успели да дођу до победе, шта више, у 32. колу Серије А поражени су на гостовању Удинезеу са 2:1, док је Интер победом од 3:1 натерао Рому да остане на трећој позицији, иза Лација.

Фудбал 26.04.2015 | 09:40

Интер се полако буди, а још увек се нада месту које води у Европу. Добре партије плаво-црни су закључили против Роме пошто су је савладали головима Ернанеша и Икардија. Ернанеш је у 15. минуту примио лопту од Паласија, те распалио са 20 метара са леве стране дијагоналу која је силовито завршила у мрежи "вучице".

Рома се враћа у игру у 63. минуту након веома лоше реакције одбране која је предала лопту Миралему Пјанићу, а онда је репрезентативац Босне и Херцеговине проследио пас за Наинголана на десној страни који је претрчао неколико метара, а онда са десне стране сместио лопту у доњи леви угао.

Два минута пре краја меча, Икарди доноси победу Интера након што је сјајно прихватио лопту коју му је послао Подолски, а онда је одиграо леђима, окренуо се и поставио коначних 2:1.

Одавно је очигледно да Милан не личи на себе, клупа Пипу Инзагију се више не дрма, већ је право чудо што још увек има посао међу росо-нерима.

Удинезе је у другом полувремену сковао победу пошто је Пинци у 58. минуту донео предност домаћој екипи, а онда је Баду 16 минута пре краја повисио на, испоставиће се, недостижних 2:0. Пацини је успео само да ублажи пораз, а јасно је да ће Милан морати добро да се потруди да створи стари победнички менталитет.