ИТА: Верона ''смрзла'' Фиренцу!

"Љубичасти" имали прилику да заседну на четврто место, али је нису искористили.

Фудбал 21.04.2015 | 11:20

Фудбалери Вероне направили су изненађење пошто су у Фиренци победили Фиорентину 1:0 (0:0) у последњем мечу 31. кола италијанске Серије А.

Фиорентина је пропустила прилику да искористи кикс Сампдорије и пробије се на четврто место на табели, а најбољу шансу против Вероне имала је у 67. минуту када Дијаманти није искористио једанаестерац.

У финишу утакмице Мунир Обади постигао гол за победу Вероне. Српски фудбалер Бошко Јанковић замењен је у 83. минуту код гостију, док је Ненад Томовић одиграо цео меч за Фиорентину.