ФРА: Монако пропустио још једну шансу за врх!

Фудбалери Монака пропустили су шансу да се учврсте на место које води у Лигу шампиона, ремизиравши са Реном 1:1, у 33. колу Лиге 1.

Фудбал 19.04.2015 | 14:20

Велике победе у суботу остварили су Тулуз против Лоријена 1:0 и Ремс 2:1 против Бастије у гостима, те се удаљили на три бода од зоне испадања.

Мец је са 3:1 над Лансом вратио наду да може да спаси статус прволигаша, док су Генгам и Евијан поделили бодове, па је тим Милоша Нинковића остао на два бода од зоне испадања.

Монако је водио до 87. минута против Рена голом Силве, да би им важну победу у завршници "украо" Мамаду Хабибу.

Тулуз је са Павлом Нинковом у првом тиму до минималца у Лоријену стигао голом Браитваите, док су Давид Н'Гог и Манди погоцима у првом полувремену донели Раму три бода на Корзици.

Милош Нинковић је играо до последњих седам минуту у ремију Евијана.