ПЛ: Минималац Светаца, побједи и Вила!

Фудбалери Саутемптона нису одустали од Европе, а то су доказали и у 28. колу пошто су савладали Кристал Палас са 1:0. Хал и Сандерленд су поделили бодове одигравши 1:1, док је Астон Вила славила против ВБА 2:1.

Фудбал 03.03.2015 | 23:30

Саутемптон је савладао, у последње време, веома тврди Кристал Палас голом Манеа у 83. минуту. Ворд-Праус је штуирао са 18 метара, голман одбио лопту, али не довољно, пошто је Мане натрчао на њу и послао је у мрежу.

Прилику да од старта одигра сусрет имао је Филип Ђуричић који је замењен тек у 78. минуту, док је Душан Тадић ушао у 60. минуту, а свој посао су одрадили сасвим солидно.

Агбонлахор је у 22. минуту донео предност Астон Вили, али је сјајни Берахино поново био стрелац за Вест Бромвич Албион, тако да је после 66. минут било 1:1. Ипак у четвртом минуту надокнаде је домаћин имао прилику да са беле тачке дође до победе, што је он и учинио пошто је Бентеке био прецизан.

Хал је преко Ндојеа дошао до вођства у 15. минуту против Сандерленда, а онда је бивши играч Манчестер ситија и Евертона, Џек Родвел у 77. минуту поставио коначних 1:1.