БЛ: Фрајбург бољи од Херте, Падерборн ''окренуо'' Хановер!

Фудбалери Фрајбурга победили су Херту са 2:0 на гостовању, у оквиру 21. кола Бундеслиге. У последњем мечу, Падерборн је преокренуо против Хановера и тријумфовао са 2:1.

Фудбал 16.02.2015 | 14:40

Донео је Клаус вођство гостима у 14. минуту, да би пресудио Филип после корнера који је одлично извео Шмид. После овог меча, екипе Фрајбурга и Херте имају идентичан број бодова и у зони су испадања, пошто је Падерборн славио против Хановера.

Иако је Хановер повео преко Марсела у 66. минуту, Лакић је био џокер за изједначење. У игру је ушао у 69. минуту, у 72. је ударцем главом затресао мрежу за 1:1, да би Меха пресудио.