Серија А: Интер у расулу! Разбио га Сасуоло!

Фудбалери Интера у великој су кризи, што су потврдили и у 21. колу Серије А пошто су на гостовању поражени од Сасуола са 3:1, па се сада тренер Роберто Манћини може запитати: Да ли ће сезону сачекати на клупи миланског тима?

Фудбал 01.02.2015 | 16:10

Играчима Интера је самопоуздање знантно уздрмано, а мечу са Сасуолом приступили су као да су они аутсајдери, а не домаћин који није остварио победу у протекла три кола. У 17. минуту мрежу Хандановића затресао је Симоне Заза који је на асистенцију Мисиролија одлично реаговао и ударио темељ победи своје екипе.

До полувремена је било већ 2:0 и у 29. минуту је гостима почело да гори под ногама. Након што се уписао један нападач, дошао је на ред и Сансоне који је погодио после доброг паса Мањанелија.

Интер је лагано почео да губи живце, као и штопер Немања Видић који је у 66. минуту зарадио жути картон, а онда је и замењен четири минута касније како би гост био офанзивнији са Брозовићем у везној линији. То је донекле помогло изабраницима Манћинија, али не колико грешка Лонгија који је предао лопту у ноге Икардију, те је офанзивац обишао голмана Консиљија и смањио предност Сасуола.

Последње таласе напада Интера подржао је Сансоне који је у 90. минуту због задржавања лопте зарадио други жут картон, али уместо да милански тим притисне, Сасуоло је у другом минуту надокнаде дошао до прилике да са беле тачке закључи тријумф.

Фаул у шеснаестерцу скривио је Донкор после чега је и искључен, а са 11 метара, за крај, био је прецизан Берарди.