У Градишки тешко повријеђен младић

Ненад Вученовић (1984.) из Градишке задобио је тешке тјелесне повреде, након што га је јуче испред једног угоститељског објекта у том граду физички напао Филип Муњеран (1991.), сазнаје Фена.

Република Српска 19.01.2015 | 11:30
У Градишки тешко повријеђен младић

Муњеран је Вученовићу задао више удараца жељезном шипком у предјелу главе.

Тешко повријеђени Вученовић је превежен у бањалучку болницу, а Муњеран је ухапшен због сумње да је извршио кривично дјело тешка тјелесна повреда.

Из ЦЈБ Бања Лука је, уз навођење иницијала учесника овог напада, који се догодио испред кафића "Камел“, потврђено да је извршен увиђај и у току је рад на документовању овог предмета. 

Истовремено, из полиције су потврдили и да је против нападнутог Вученовића запримљена пријава због напада на дјевојку из Градишке.

Оштећена је Полицијској станици Градишка пријавила да ју је 17. јануара око 23.30 сати у угоститељском објекту физички напао Вученовић, ударивши је више пута затвореном песницом у предјелу главе.

Дјевојка је задобила лаке тјелесне повреде. 

Извор: ФЕНА

Коментари / 1

Оставите коментар
Name

РСПхантом

19.01.2015 15:30

А,незна се ко је гори од њих двојице. Улицарска посла. Добро су они познати полицији.

ОДГОВОРИТЕ