Серија А: Интер одиграо за Рому у Торину!

Фудбалери Јувентуса и Интера одиграли су нерешено 1:1 у великом дербију и последњем мечу 17. кола италијанске Серије А.

Фудбал 07.01.2015 | 13:26

Интер је тако помогао Роми, пошто сада ’Стара дама’ има само бод више од Римљана на челу табеле.

Црно-бели су рано повели, Карлос Тевес је већ у петом минуту искористио одличну асистенцију Артура Видала и без проблема је савладао Хандановића.

Деловало је да ће тим из Торина освојити сва три бода. Играли су боље, имали су и неколико одличних шанси, али у 64. минуту Мауро Икарди је искористио одличан пас Гуарина, савладао је Буфона и изједначио.

До краја меча није било промене резултата, иако је Јувентус у самом финишу имао играча више пошто је директан црвени картон зарадио Матео Ковачић због преоштрог старта над Лихтштајнером.

Српски репрезентативац Здравко Кузмановић играо је до 54. минута, док је Немања Видић остао на клупи.