Ројс опет тешко повређен!

Фудбалери Борусије Дортмунд настављају кошмарну сезону, а проблеми се из недеље у недељу само гомилају.

Фудбал 22.11.2014 | 23:20

Борусија је у суботу ремизирала у гостима Падерборну резултатом 2:2, иако је на полувремену имала предност од два гола.

Међутим, оно што ће још више забринута тренера Јиргена Клопа јесте нова повреда најбољег играча тима Марка Ројса.

Ројса је у 66. минуту утакмице повредио везиста домаћих Бакалорж, који је брутално стартовао на скочни зглоб репрезентативца Немачке. Нападач Борусије доживео је тешку повреду зглоба десне ноге, што ће му представљати озбиљан проблем, с обзиром на то да је на зглобу друге ноге имао исту повреду која га је одвојила са Мундијала.

Ројс је био стрелац у Падерборну, али је после новог ремија Борусија остала на 14. месту са само 11 бодова.