Регистровано 55 случајева шуге
У Хигијенско-епидемиолошкој служби Дома здравља Бијељина од почетка године до данас регистровано је 55 случајева шуге, међу којима је било и дјеце школског узраста.
Република Српска 19.11.2014 | 18:21
Из Дома здравља подсјећају да је начин преношења ове заразне болести директан контакт са инфицираним, постељином или убрусима које обољели користи, због чега је најбоље изоловати пацијента док траје лијечење и један дан након завршетка лијечења.
Најбоља превентива је редовно одржавање личне хигијене.Према подацима епидемиолога, на подручју Бијељине је протеклих година регистровано у просјеку око 40 обољелих од шуге током године.

Коментари / 1
Оставите коментарВиди ли ово власт?
19.11.2014 17:51Они се грцевито боре да ли це скупити 42 посланика.Обиљезавају годисње најбољег министра,у предизборним кампањама плацају музику и заваравају народ под саторима уз пецење а има људи који немају ни за основне хигијенске услове
ОДГОВОРИТЕ